Nusidažykite automobilį patys!

Plasti Dip yra bene vienintelis būdas, kuriuo žmogus gali pats pakeisti automobilio spalvą, neturėdamas specialių įgūdžių. Tačiau tam netiks Plasti Dip purškiamų dažų flakonai, o reikės sveriamų dažų. Tačiau Jums nereikės specialios dažymo kameros, brangios dažymo įrangos, o tik kruopštumo ir laikytis šios instrukcijos.

Automobilio paruošimas dažymui

1

Tinkamas automobilio paruošimas dažymui yra gero rezultato garantas. Pirmiausia reikėtų gerai nuplauti ir išdžiovinti automobilį. Visus tarpus ir tarpdurius išvalykite, kad neliktų drėgmės.

2

Nuimkite lengvai nuimamas dalis, kurių nedažysite. Užklijuokite visas likusias dalis, kurios nebus dažomos, tokias kaip stiklai, lempos ir t.t. Nepamirškite uždengti radiatoriaus ir ratų, kad į juos nepakliūtų dažų likučių.

3

Pasiruoškite patalpą, kurioje dažysite. Joje turi būti sausa ir nedulkėta, minimali temperatūra – +18 laipsnių. Kad nekiltų dulkės, uždenkite grindis popieriumi arba celofanine plėvele. Pasirūpinkite tinkamu apšvietimu.

4

Nuriebalinkite ir nudžiovinkite dažomą paviršių prieš pat pirmo sluoksnio purškimą.

Tinkamos įrangos parinkimas

5

Dažant būtina naudoti kvėpavimo kaukę ir kitas apsaugos priemones.

6

Plasti Dip dažymui naudojamas žemo slėgio dažų populiarizatorius. Tačiau Plasti Dip dažai yra pakankamai tiršti, todėl reikia pakankamos galios įrenginio, jog jis tinkamai ir lengvai išsipurkštų. Todėl rekomenduojame mūsų parduodamus kompresorius.

7

Prieš pradėdami, kelis kartus pasibandykite purkšti ant pasirinkto testinio daikto ar sienos.

8

Nepamirškite ir to, kad ruošiant dažus reikia 50/50 juos skiesti su specialiu Ppasti Dip skiedikliu. Rekomenduojame naudoti originalų Plasti Dip skiediklį, kuris neturi didelės koncentracijos aktyvių nuodingų medžiagų, kaip kad įprastiniai. Dažant specialiomis spalvomis, reikia vadovautis prie dažų ir pigmentų esančiomis instrukcijomis. Viską reikia labai gerai išmaišyti.

9

Nepalikite atidarytų indų, nes tiek skiediklis, tiek Plasti Dip dažai garuoja.

10

Paruoštais dažai užpildykite 2/3 dažymo instrumento talpos. Nepilnai pripylus, bus lengviau dažyti ir dažai nebėgs įrankį pakreipus.

Dažymas Plasti Dip’u

11

Pradėkite tolygiai, statmenai į paviršių dažyti. Visada laikykite vienodą atstumą nuo dažymo įrenginio iki paviršiaus. Dažykite tolygiai vieną sluoksnį po kito, juos 50% užliedami vieną ant kito.

12

Pirmas sluoksnis turi būti plonas lyg rūkas. Jis džius apie 10-15 min. Tik išdžiuvus pirmam sluoksniui pradėkite dažyti kitus. Venkite pernelyg storų sluoksnių, kad nebūtų nutekėjimų. Smulkias dalis, tokias kaip rankenos dažykite sumažinę slėgį.

13

Taip padenkite automobilį nuo 5 iki 10 sluoksnių, kol pilnai bus padengtas dažoma spalva. Sluoksnių skaičius priklauso nuo patalpos temperatūros ir keičiamos spalvos kontrastų. Ypač atkreipkite dėmesį į tas vietas, kurios sunkiai pasiekiamos, kaip ratų arkos, bamperio apačia, kad ir ten patektų pakankamai dažų.

14

Paskutiniam sluoksniui naudokite specialų „GLOSS” sluoksnį, kuris suteiks papildomą apsaugą ir šilko žvilgesį. Į paruoštus dažus įpilkite jo 25%.

15

Baigus dažymą, iškart nuklijuokite visas dalis. Nesustingęs Plasti Dip’as tiesiau plyšta.

16

Palikite automobilį 12 val., kad pilnai išdžiūtų dažai.

17

Surinkite nuimtas dalis ir galite važiuoti!

Jei norite užtikrintai pasiekti geriausią rezultatą ir išmokti profesionaliai dažyti Plasti Dip’u užsakykite mūsų praktinius mokymus. Mes atvyksime į Jūsų dirbtuvės ir papasakosime visas dažymo plonybes.

Būkite kūrybingi! Sėkmės ir smagaus laiko su Plasti Dip’u!