Dažniausiai užduodami klausimai

Atsakymai į dažniausius Plasti Dipo naudojimo klausimus

Kas tas Plasti Dip’as?

Plasti Dip’as jau tapo bendrinis žodis, kuris nusako dažus, kurių pagrindą sudaro sintetinis kaučiukas. Kitaip Plasti Dip’as vadinamas „skysta guma”. Jis greitai rinkoje keičia spalvotą plėvelę ir tradicinius dažus, nes yra kur kas pigesnis ir lankstesnis. Net įgūdžių neturintis žmogus gali pats nusidažyti automobilį. To dar nebuvo! Užpurkštas Plasti Dip’as džiūsta sudarydamas tvirtą norimos spalvos gumos sluoksnį.

Ar lengvai nusilupa?

Dažnas mitas, kad Plasti Dip’as nėra tvirtas ir greitai nusilupa. Tai yra netiesa. Paprastai tokios bėdos persekioja tuos, kurie suformavo per mažai ir per plonus sluoksnius, arba naudoja netinkamus dažus. Suformuota bent 5 tinkamo storio sluoksnių danga nebijo nei plovyklos šepečio, nei lengvo brėžimo. Ir norint ją nuimti bus galima tai padaryti be didelių problemų. Tereikia įpjauti plėvės kampą ir tolygiai ją tempti. Sluoksnis pamažu nusilups, nepalikdamas pėdsakų.

Ar Plasti Dip’as ilgaamžis?

Gamintojai, teigia, kad tinkamai padengtas ir prižiūrimas Plasti Dip’u automobilis gali tarnauti iki 10 metų. Mūsų praktika rodo, kad pirmą kartą Plasti Dip’u automobilį pasidengę žmonės po kelių metų išsirenka kitą spalvą ir persidažę automobilį džiaugiasi atsinaujinusia spalva.

Ar dažant automobilį ar daiktą reikia jį specialiai paruošti?

Tikrai ne! Prieš dažant su Plasti Dip reikia dažomą paviršių tiesiog nuvalyti ir nuriebalinti.

Ar automobilius ir daiktus galima plauti plovyklose?

Tinkamai, pagal instrukcijas padengtas daiktas ar automobilis nebijo nei aukšto slėgio plovyklų, nei šepečių. Tai gali įrodyti šis video:

Kaip Plasti Dip reaguoja į naftos produktus?

Plasti Dip’as reaguoja į ant jo patekusį benziną arba dyzeliną, todėl jam patekus, kuo greičiau nusausinkite (kaip rašalą sugertuku).  Tada neliks dėmių. Jokiu būdu netrinkite. Taip pat naujausios technologijos leidžia paviršius padengti skaidriu sluoksniu, kuris apsaugos Plasti Dip’ą nuo didesnio aplinkos poveikio ir naftos produktų.

Ar galima mechaninio poveikio metu pataisyti Plasti Dip dangą?

Skirtingai nei plėvelės atveju, Plasti Dip galima pataisyti tik pažeistą vietą, neperdažant visos dalies.

Jei turite klausimų susisiekite