Apie PLASTI DIP’ą

Tarp specialistų vadinama „skysta guma” arba kitaip Plasti Dip yra sintetinio kaučiuko pagrindu pagaminti dažai, kurie turi išskirtines eksploatacines savybes. Visu pirma, jie puikiai padengtus daiktus izoliuoja nuo drėgmės ir kitokio aplinkos poveikio. Paviršiai tampa mažiau slidūs. Pagrindiniai šių dažų komponentai naudojami gaminant gumines pirštines ir laistymo žarnas, o tai daug pasako apie jų patvarumą. Taip pat Plasti Dip pagrindo dažais galima:

[icon_box icon=”weather-windgust” icon_color=”#ec7a5c”]

PURKŠTI

Purkšti automobilio ratlankius, dalis ar visą kėbulą.

[/icon_box]

[icon_box icon=”software-paintbucket” icon_color=”#ec7a5c”]

MURGDYTI

Izoliuoti laidus ar kitus daiktus juos tiesiog murgdant dažuose.

[/icon_box]

[icon_box icon=”software-paintbrush” icon_color=”#ec7a5c”]

TEPTI

Dažyti namų apyvokos daiktus teptuku.

[/icon_box]

Plasti Dip danga, skirtingai nei įprasti dažai ar lipni plėvelė, ne prilimpa, o prisisiurbia prie paviršiaus. Ji „įsikimba” džiūdama ir besitraukdama. Todėl ją galima nulupti nepažeidžiant dažyto daikto paviršiaus. Tereikia atpjauti kampą susiformavusios plėvelės ir tempti. Pamatysite, kaip daug sudžiūvę Plasti Dip dažai išsitemps, o paskui atsiskirs nuo paviršiaus nepalikdami jokių pėdsakų.

Plasti Dip yra puikus pagalbininkas įvairiose srityse: nuo automobilių pramonės iki baldų gamybos, modeliavimo, namų ar kiemo dekoravimo ir t.t. Jis gali būti naudojamas ant įvairių medžiagų: plastiko, stiklo, medžio ar akmens, nes Plasti Dip’as ne tik puikiai padengia paviršių, bet ir atlaiko ekstremalias nuo -14 iki +120 laipsnių pagal Celsijų temperatūras. Taip pat Plasti Dip atsparus UV spinduliams, neblunka, nekeičia spalvos. Jis apsaugos nudažytą daiktą ne tik nuo saulės ir temperatūros, bet ir tiesioginių įbrėžimų ar skilimų. Galų gale, paslėps smulkius defektus.

Plasti Dip’as jau seniai nėra tik juoda guma. Jis turi milijonus spalvų ir atspalvių. Gali būti maišomas tarpusavyje, taip išgaunant unikalią spalvą. Papildomi sluoksniai jam gali suteikti šilkinį matinį arba blizgų paviršių. Taip pat galima nebrangiai turėti metaliko ar chameleono žvilgesį, kuris keičia spalvą priklausomai nuo apšvietimo kampo ir padaro Plasti Dip nepamainomą tobulinant automobilius.

Plasti Dip naudoti galima įvairiai. Nedideliems paviršiams geriausiai tinka jau paruošti aerozoliniai flakonai. Jie idealūs keičiant automobilio ratlankių, grotelių, kitų smulkių dalių spalvą. Didesniems paviršiams rekomenduojama naudoti profesionalius žemo slėgio dažų purškiklius. Specialioms dangoms gali reikėti aukšto slėgio populiarizatoriaus. Tačiau nelygius paviršius galima dažyti su teptuku, ar tiesiog panardinti daiktą į dažų talpą.

Visa mūsų parduodama produkcija pasižymi šiomis savybėmis:

1.

Lengvai pašalinama

2.

Lengvai naudojama

3.

Ekonomiška

4.

Atspari UV spinduliams

5.

Atspari oro sąlygoms

6.

Atspari išoriniam poveikiui

7.

Elastinga

Iki 500% tąsumas

8.

Po išdžiuvimo yra bekvapis

9.

Aukštas neskaidrumo lygis

Išskyrus specialius, skaidrius, produktus

MIBENCO®

Mes siūlome gerą ir kokybišką alternatyvą originaliam Plasti Dip – mibenco®. Tai Vokietijoje pagaminti visas Plasti Dip savybes turintys dažai. Mūsų atliktų testų metu jie pasižymėjo itin sodriomis spalvomis ir standžia susiformuojančia danga, kuri lupant primena lipnią plėvelę. Todėl mibenco® yra patikimas gerąsias Plasti Dip savybes turintis dažas. Tai patvirtina ir Vokietijoje šiam gaminiui išduotas „TUV” atitikties sertifikatas. Ši „skystos gumos” danga tvirtai laikosi praktiškai ant visų paviršių: metalo, plastiko, medžio, stiklo, akmens ir daug kitų. Ši danga atspari vandens, druskų poveikiui, tiesioginiams UV saulės spinduliams. Dažų gamintojo mibenco® filosofija nėra nukreipta tik į automobilių pramonę. Specialios pastelinių spalvų gamos pagalba jūs pakeisite savo gyvenamąją aplinką. O kur kas tirštesni mibenco® dažai skirti smulkius ir nelygius dalykus padengti teptuku. Tad rinkitės ir nuspalvinkite jus supančią aplinką patinkančiomis spalvomis.

MIBENCO®
galite įsigyti šias produkcijos grupes

Purškiami aerozoliniai flakonai
Paruošti dažymui dažai skardinėse
Koncentruoti dažai skiedžiami su skiedikliu
Dažai skirti murgdyti ir dažyti teptuku

Originalus Plasti Dip®

Plasti Dip, kaip galimybė greitai keisti daiktų spalvą ir su galimybe lengvai nulupti nepažeidžiant dažomo paviršiaus, populiarėja visame pasaulyje. Nenuostabu, kad rinkoje atsiranda daug panašių produktų ir klastočių. Todėl naudodami originalų PlastiDip® Jūs išgausite geriausią rezultatą. PlastiDip® kūrėjai garantuoja, kad spalvos bus sodrios, o jų suformuotos dangos stiprumas užtikrins, kad tinkamai prižiūrima ji jums tarnaus iki 10 metų.

PlastiDip® dažyti taip paprasta, kad tai galės padaryti kiekvienas norintis. Jums tereikės švariai nuvalyti paviršių (metalą, plastmasę, medieną) ir PlastiDip® padengti bent 4-6 sluoksniais. Todėl siūlome išsirinkti Jums patinkančią spalvą ir tapti dažytojais patiems. PlastiDip® gamintojai nuolatos kuria naujas gumos dažų spalvas ir blizgesius. Todėl galima rinktis ne tik iš standartinių spalvų, tačiau ir metaliko, chameleono atspalvius turinčių, ar net šviečiančių tamsoje. Prisiminkite, kad tik PlastiDip sprendimas jums leis niekada nesuklysti. Pabodus spalvai, jį galima lengvai nulupti, nepažeidžiant originalios daiktų dangos.

Originalaus Plasti Dip®
galite įsigyti šias produkcijos grupes

Purškiami aerozoliniai flakonai
Paruošti dažymui dažai skardinėse
Koncentruoti dažai skiedžiami su skiedikliu
Priedai, eksploatacinės medžiagos ir gamintojo rekomenduojami įrankiai

Taip pat sužinokite

Kaip dažyti automobilį?

Kiek reikia Plasti Dip dažų?

Kaip dažyti su flakonu?

Dažnai užduodami klausimai